| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 15.3 " |
| МАТЕРИАЛ | НЕОПРЕН, ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | ТЪМНО СИН |
| Марка | RIVA CASE |
| МОДЕЛ: | 15.3" 5224 DARK BLUE |
| ТИП: | КАЛЪФ |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 15.3 " |
| МАТЕРИАЛ: | НЕОПРЕН, ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ: | ТЪМНО СИН |
| EAN | 4260709013312 |








i
"" Днес
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 15.3 " |
| МАТЕРИАЛ | НЕОПРЕН, ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | ТЪМНО СИН |
| Марка | RIVA CASE |
| МОДЕЛ: | 15.3" 5224 DARK BLUE |
| ТИП: | КАЛЪФ |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 15.3 " |
| МАТЕРИАЛ: | НЕОПРЕН, ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ: | ТЪМНО СИН |
| EAN | 4260709013312 |