| KIND | Compact |
| NUMBER OF HEATING ZONES | 1 ЕЛЕКТРИЧЕСКИ И 1 ГАЗОВ |
| NUMBER OF FUNCTION | 4 |
| ENERGY CLASS | A |
| Brand | ELDOM |
| MODEL: | МГП 213VFEN -NEW |
| KIND: | Compact |
| HEIGHT: | 39.00 см |
| WIDTH: | 56.00 см |
| DEPTH: | 51.00 см |
| NUMBER OF HEATING ZONES: | 1 ЕЛЕКТРИЧЕСКИ И 1 ГАЗОВ |
| MULTIFUNCTION: | No |
| NUMBER OF FUNCTION: | 4 |
| ENERGY CLASS: | A |
| PYROLITIC: | No |
| TURN SPIT: | No |
| VOLUME: | 38 L |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| EAN | 3800035743142 |











