| KIND | ORDINARY |
| NUMBER OF HEATING ZONES | 4 |
| NUMBER OF FUNCTION | 3 |
| ENERGY CLASS | A |
| Brand | SNAIGE |
| MODEL: | FF-5304 |
| KIND: | ORDINARY |
| HEIGHT: | 85.00 см |
| WIDTH: | 50.00 см |
| DEPTH: | 60.00 см |
| NUMBER OF HEATING ZONES: | 4 |
| MULTIFUNCTION: | No |
| NUMBER OF FUNCTION: | 3 |
| ENERGY CLASS: | A |
| VOLUME: | 52 L |
| COOKING TRAY NUMBER: | 1 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8699975702556 |














