| KIND | ORDINARY |
| NUMBER OF HEATING ZONES | 4 (1 БЪРЗОНАГРЯВАЩ) |
| NUMBER OF FUNCTION | 8 |
| ENERGY CLASS | A |
| TELESCOPIC SHELVES | No |
| Brand | VESTFROST |
| MODEL: | VCK 50EM |
| KIND: | ORDINARY |
| HEIGHT: | 85.00 см |
| WIDTH: | 50.00 см |
| DEPTH: | 60.00 см |
| NUMBER OF HEATING ZONES: | 4 (1 БЪРЗОНАГРЯВАЩ) |
| MULTIFUNCTION: | Yes |
| NUMBER OF FUNCTION: | 8 |
| ENERGY CLASS: | A |
| MECHANICAL TIMER: | No |
| TELESCOPIC SHELVES: | No |
| PYROLITIC: | No |
| TURN SPIT: | No |
| COLOUR: | БЯЛ |
| VOLUME: | 50 L |
| COOKING TRAY NUMBER: | 1 |
| CATALYTIC PANEL: | No |
| SOFT CLOSE: | No |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |













