| POWER | 2200 W |
| BODY MATERIAL | PLASTIC |
| CAPACITY | 1.50 L |
| Brand | AENO |
| MODEL: | EK4 |
| TYPE: | INOX |
| POWER: | 2200 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| CAPACITY: | 1.50 L |
| COLOUR: | ТЪМНО СИВО |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.330 kg |
| EAN | 5291485011598 |







i
"" Today
Използва се за производството на висококачествени съдове и кухненски уреди. Много здрава, устойчива на удари и киселини, тя може да издържи на краткотрайно повишаване на температурата до 900 градуса по Целзий.
Задържа различни варовикови частици, причинени от използването на вода с по-ниско качество. Срокът на експлоатация на филтъра е неограничен, тъй като е изработен от неръждаема стомана.
Позволява ви да използвате оптималната дължина на кабела, която е необходима за достигане на контакта, без нищо допълнително да виси или пречи.
| POWER | 2200 W |
| BODY MATERIAL | PLASTIC |
| CAPACITY | 1.50 L |
| Brand | AENO |
| MODEL: | EK4 |
| TYPE: | INOX |
| POWER: | 2200 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| CAPACITY: | 1.50 L |
| COLOUR: | ТЪМНО СИВО |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.330 kg |
| EAN | 5291485011598 |