| POWER | 2200 W |
| BODY MATERIAL | PLASTIC |
| CAPACITY | 1.70 L |
| Brand | ESTIA |
| MODEL: | 06-24598 |
| TYPE: | PLASTIC |
| POWER: | 2200 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| CAPACITY: | 1.70 L |
| 360 DEGREE ROTATING BASE: | Yes |
| TEMPERATURE SETTING: | No |
| AUTO OFF: | Yes |
| WATER LEVEL INDICATOR IN TANK: | Yes |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.020 kg |
| EAN | 5207158024598 |












