| МОЩНОСТ | 2200 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | ПЛАСТМАСА |
| КАПАЦИТЕТ | 1.70 L |
| Марка | ESTIA |
| МОДЕЛ: | 06-24598 |
| ТИП: | ПЛАСТМАСА |
| МОЩНОСТ: | 2200 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| КАПАЦИТЕТ: | 1.70 L |
| ВЪРТЯЩА ОСНОВА - 360 ГРАДУСА: | Да |
| ТЕМПЕРАТУРНА НАСТРОЙКА: | Не |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| ИНДИКАТОР НИВО НА ВОДА В РЕЗЕР: | Да |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.020 kg |
| EAN | 5207158024598 |












