| POWER | 2200 W |
| BODY MATERIAL | PLASTIC |
| CAPACITY | 1.70 L |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | K17WE |
| POWER: | 2200 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| CAPACITY: | 1.70 L |
| SOUND FOR READY INDICATION: | No |
| TEMPERATURE SETTING: | No |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.100 kg |
| EAN | 3838782089718 |














