| POWER | 2200 W |
| BODY MATERIAL | METAL |
| CAPACITY | 1.70 L |
| Brand | ROHNSON |
| MODEL: | R-7534 |
| POWER: | 2200 W |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| CAPACITY: | 1.70 L |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.270 kg |
| EAN | 5202561532852 |













i
"" in 4 days
• Консумирана мощност 1850-2200 W.
• 1,7 капацитет.
• 360° въртяща се кръгла основа.
• Дъно с покрита нагревателна бобина.
• Двойната стена предотвратява нагряването на повърхността на каната.
• Вътрешната част на каната е изработена от висококачествена неръждаема стомана.
• Ръчно свалящ се капак
• Съхранение на захранващия кабел
• Защита от прегряване
| POWER | 2200 W |
| BODY MATERIAL | METAL |
| CAPACITY | 1.70 L |
| Brand | ROHNSON |
| MODEL: | R-7534 |
| POWER: | 2200 W |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| CAPACITY: | 1.70 L |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.270 kg |
| EAN | 5202561532852 |