| POWER | 2200 W |
| BODY MATERIAL | PLASTIC |
| CAPACITY | 1.50 L |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | K 15 DWW |
| TYPE: | PLASTIC |
| POWER: | 2200 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| CAPACITY: | 1.50 L |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.300 kg |
| EAN | 3838782473739 |













