| МОЩНОСТ | 2200 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | ПЛАСТМАСА |
| КАПАЦИТЕТ | 1.50 L |
| Марка | AENO |
| МОДЕЛ: | EK4 |
| ТИП: | ИНОКС |
| МОЩНОСТ: | 2200 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| КАПАЦИТЕТ: | 1.50 L |
| ЦВЯТ: | ТЪМНО СИВО |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.330 kg |
| EAN | 5291485011598 |










