| МОЩНОСТ | 2200 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | МЕТАЛ И ПЛАСТМАСА |
| КАПАЦИТЕТ | 1.70 L |
| СКРИТ НАГРЕВАТЕЛ | Да |
| ФИЛТЪР ЗА ВАРОВИК | Да |
| Марка | TAURUS |
| МОДЕЛ: | KE2201P |
| ТИП: | ПЛАСТМАСА |
| МОЩНОСТ: | 2200 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ И ПЛАСТМАСА |
| КАПАЦИТЕТ: | 1.70 L |
| СКРИТ НАГРЕВАТЕЛ: | Да |
| ВЪРТЯЩА ОСНОВА - 360 ГРАДУСА: | Да |
| ФИЛТЪР ЗА ВАРОВИК: | Да |
| ТЕМПЕРАТУРНА НАСТРОЙКА: | Не |
| ПРЕДПАЗВАНЕ ПРОТИВ ПРЕГРЯВАНЕ: | Да |
| ИНДИКАТОР НИВО НА ВОДА В РЕЗЕР: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.940 kg |
| EAN | 8414234585653 |











