| МОЩНОСТ | 2200 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | ПЛАСТМАСА |
| КАПАЦИТЕТ | 1.70 L |
| Марка | TAURUS |
| МОДЕЛ: | AROA NEW |
| МОЩНОСТ: | 2200 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| КАПАЦИТЕТ: | 1.70 L |
| ТЕМПЕРАТУРНА НАСТРОЙКА: | Не |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.050 kg |
| EAN | 8414234585172 |















