| МОЩНОСТ | 1500 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | МЕТАЛ И ПЛАСТМАСА |
| КАПАЦИТЕТ | 1.70 L |
| Марка | ROHNSON |
| МОДЕЛ: | R-7535 |
| ТИП: | ПЛАСТМАСА |
| МОЩНОСТ: | 1500 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ И ПЛАСТМАСА |
| КАПАЦИТЕТ: | 1.70 L |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.050 kg |
| EAN | 5202561532883 |











