| POWER | 1500 W |
| BODY MATERIAL | PLASTIC AND METAL |
| CAPACITY | 1.70 L |
| Brand | ROHNSON |
| MODEL: | R-7535 |
| TYPE: | PLASTIC |
| POWER: | 1500 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC AND METAL |
| CAPACITY: | 1.70 L |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.050 kg |
| EAN | 5202561532883 |













