| POWER | 1000 W |
| BODY MATERIAL | PLASTIC AND METAL |
| CAPACITY | 0.80 L |
| Brand | BUYDEEM |
| MODEL: | K821-CG |
| POWER: | 1000 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC AND METAL |
| CAPACITY: | 0.80 L |
| 360 DEGREE ROTATING BASE: | Yes |
| WATER LEVEL INDICATOR IN TANK: | Yes |
| LIGHT INDICATOR: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.000 kg |
| EAN | 6950386613452 |










