| POWER | 1000.00 W |
| JUG TYPE | GLASS |
| KETTLE CAPACITY | 10 чаши |
| WATER TANK CAPACITY | 1250.00 ml |
| COFFEGRINDER | No |
| Brand | BLACK&DECKER |
| MODEL: | BXCO1000E |
| POWER: | 1000.00 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| JUG TYPE: | GLASS |
| KETTLE CAPACITY: | 10 чаши |
| WATER TANK CAPACITY: | 1250.00 ml |
| DISMOUNTABLE TANK: | No |
| FILTER EQUIPMENT: | Yes |
| WARMING PLATE: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| TIMER: | Yes |
| ANTI-DRIP: | Yes |
| AUTO POWER OFF: | Yes |
| WATER TANK INDICATOR: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН/СИВ |
| HEIGHT: | 345.00 мм |
| WIDTH: | 215.00 мм |
| DEPTH-MM: | 265.00 мм |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.625 kg |
| EAN | 8432406200029 |










