Coffee maker BLACK&DECKER BXCO1000E ЧЕРЕН/СИВ, TIMER, 1000.00 W
Code: 820706
Unavailable online. Check the availability in stores.
Price:
56.20
39.90 / 78.04 лв.
-29%
Кафемашина
BLACK&DECKER BXCO1000E
Програмируемата кафемашина Black&Decker с мощност 1000W може да приготви до 12 чаши кафе. Приготвите любимото си кафе чрез проста програма, като изберете времето
за приготвяне, оставяйки прекрасния аромат на кафе да ви поглези всяка сутрин.
Името на продукта
Името на продукта
Прозрачен резервоар
в уреда, както и високоефективен съд с голям капацитет от 1,25 л.
Стъклена кана
Постоянен филтър
POWER
1000.00 W
JUG TYPE
GLASS
KETTLE CAPACITY
10 чаши
WATER TANK CAPACITY
1250.00 ml
COFFEGRINDER
No
BrandBLACK&DECKER
MODEL:
BXCO1000E
POWER:
1000.00 W
BODY MATERIAL:
PLASTIC
JUG TYPE:
GLASS
KETTLE CAPACITY:
10 чаши
WATER TANK CAPACITY:
1250.00 ml
DISMOUNTABLE TANK:
No
FILTER EQUIPMENT:
Yes
WARMING PLATE:
Yes
COFFEGRINDER:
DISPLAY:
TIMER:
ANTI-DRIP:
AUTO POWER OFF:
WATER TANK INDICATOR:
COLOUR:
ЧЕРЕН/СИВ
HEIGHT:
345.00 мм
WIDTH:
215.00 мм
DEPTH-MM:
265.00 мм