| COOKING FUNCTIONS | 12 |
| ENERGY CLASS | А++ |
| TELESCOPIC SHELVES | Yes |
| CAVITY VOLUME | 78 |
| Brand | CANDY |
| MODEL: | CA6 NP5B3EHTW |
| HEIGHT: | 59.50 см |
| WIDTH: | 59.5 см |
| DEPTH: | 56.8 см |
| COOKING FUNCTIONS: | 12 |
| ENERGY CLASS: | А++ |
| MECHANICAL CONTROL: | Yes |
| TELESCOPIC SHELVES: | Yes |
| PUSH AND PULL BUTTONS: | Yes |
| NUMBER OF DOOR GLAS: | 2 |
| COLOUR: | WHITE |
| CAVITY VOLUME: | 78 |
| OVEN FEATURE: | MULTI |
| COOKING LEVELS: | 6 |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8059019086057 |




























