| БРОЙ ФУНКЦИИ | 12 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | А++ |
| ТЕЛЕСКОПИЧНА СИСТЕМА | Да |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА | 78 |
| Марка | CANDY |
| МОДЕЛ: | CA6 NP5B3EHTW |
| ВИСОЧИНА: | 59.50 см |
| ШИРИНА: | 59.5 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 56.8 см |
| БРОЙ ФУНКЦИИ: | 12 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | А++ |
| МЕХАНИЧНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ТЕЛЕСКОПИЧНА СИСТЕМА: | Да |
| PUSH И PULL БУТОНИ: | Да |
| БРОЙ СТЪКЛА НА ВРАТАТА: | 2 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА: | 78 |
| ТИП НА ФУРНАТА: | МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА |
| БРОЙ НИВА НА ГОТВЕНЕ: | 6 |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8059019086057 |



























