| POWER | 1800 W |
| PLATES COVER | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| PLATES SIZE | 430 X 230 MM |
| THERMOSTAT | Yes |
| Brand | SENCOR |
| MODEL: | SBG 206BK |
| TYPE: | BROIL |
| POWER: | 1800 W |
| PLATES COVER: | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| PLATES SIZE: | 430 X 230 MM |
| AUTOMATIC BAKING SYSTEM: | No |
| REMOVABLE PLATES: | Yes |
| THERMOSTAT: | Yes |
| AUTOMATIC PROGRAMS: | No |
| PARTS SUITABLE FOR DISHWASHER: | No |
| INCLUDED ACCESSORIES: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 1.20 м |
| DIMENSIONS: | 6 X 50 X 28 СМ. |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 3.170 kg |
| EAN | 8590669319572 |













