| TOTAL POWER | 200 W |
| Brand | YAMAHA |
| MODEL: | NS-P41 |
| KIND: | Home cinema sets |
| NUM SPEAKERS: | 5.1 |
| TOTAL POWER: | 200 W |
| FRONT: | 2 x 30W |
| REAR: | 2 x 30W |
| CENTER: | 30 W |
| SUBWOOFER: | 50 W |
| IMPEDANCE: | 6 ohms |
| SENSITIVITY: | 83-84dB |
| GRAPHIC EQUALISER: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4957812637916 |












