| TYPE DEVICE | ФРОНТАЛНА КОЛОНА |
| MAX POWER | 25-150 W |
| IMPEDANCE | 6 ohms |
| FREQUENCY RANGE | 47Hz - 26kHz |
| SENSITIVITY | 87db |
| NUM WAYS | 2 |
| Brand | DALI |
| MODEL: | OBERON 3 BK ЧИФТ |
| KIND: | SPEAKERS |
| TYPE DEVICE: | ФРОНТАЛНА КОЛОНА |
| MAX POWER: | 25-150 W |
| IMPEDANCE: | 6 ohms |
| FREQUENCY RANGE: | 47Hz - 26kHz |
| SENSITIVITY: | 87db |
| DIMENSION (X, W, D): | 350 x 200 x 315 |
| WEIGHT: | 6.3 КГ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |











