| HEIGHT | 180.00 см |
| WIDTH | 79.00 см |
| DEPTH | 73.00 см |
| NET VOLUME | 466 L |
| INVERTER COMPRESSOR | Yes |
| Brand | BEKO |
| MODEL: | GNO 46623 MXPN |
| TYPE: | MULTI-DOOR |
| HEIGHT: | 180.00 см |
| WIDTH: | 79.00 см |
| DEPTH: | 73.00 см |
| NET VOLUME: | 466 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 291 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 175 L |
| COLOUR: | INOX |
| TOTAL NO FROST SYSTEM: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | D |
| MOISTURE ZONE: | Yes |
| FRESH ZONE: | Yes |
| HOLIDAY MODE: | Yes |
| DOOR OPEN ALARM: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 238 kWh |
| SOUND POWER LEVEL: | 39.0 dB |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8690842591655 |

















