| HEIGHT | 178.60 см |
| WIDTH | 91.20 см |
| DEPTH | 71.60 см |
| NET VOLUME | 634 L |
| INVERTER COMPRESSOR | Yes |
| Brand | SAMSUNG |
| MODEL: | RS80F64JEBEO |
| TYPE: | SIDE BY SIDE |
| HEIGHT: | 178.60 см |
| WIDTH: | 91.20 см |
| DEPTH: | 71.60 см |
| NET VOLUME: | 634 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 416 L |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| INVERTER COMPRESSOR: | Yes |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| WI-FI CONTROL: | Yes |
| WINERACK: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 345 kWh |
| SOUND POWER LEVEL: | 36.0 dB |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8806097264644 |

















