| ВИСОЧИНА | 178.60 см |
| ШИРИНА | 91.20 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 71.60 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 634 L |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР | Да |
| Марка | SAMSUNG |
| МОДЕЛ: | RS80F64JEBEO |
| ТИП: | SIDE BY SIDE |
| ВИСОЧИНА: | 178.60 см |
| ШИРИНА: | 91.20 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 71.60 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 634 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 416 L |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР: | Да |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| WI-FI УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ПОСТАВКА ЗА БУТИЛКИ: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 345 kWh |
| НИВО НА ШУМА: | 36.0 dB |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8806097264644 |

















