| TYPE | FREEZER BELOW |
| HEIGHT | 203.50 см |
| WIDTH | 59.50 см |
| DEPTH | 66.30 см |
| NET VOLUME | 355 L |
| COLOUR | БЯЛ |
| TOTAL NO FROST SYSTEM | Yes |
| Brand | BEKO |
| MODEL: | B3RCNA 404 HW |
| TYPE: | FREEZER BELOW |
| HEIGHT: | 203.50 см |
| WIDTH: | 59.50 см |
| DEPTH: | 66.30 см |
| NET VOLUME: | 355 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 249 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 106 L |
| COLOUR: | БЯЛ |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| MOISTURE ZONE: | Yes |
| FAN IN FRIDGE COMPARTMENT: | Yes |
| HOLIDAY MODE: | Yes |
| REVERSIBLE DOORS: | Yes |
| DOOR OPEN ALARM: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 256 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 37.0 dB |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8690842498794 |


























