| TYPE | FREEZER BELOW |
| HEIGHT | 181.20 см |
| WIDTH | 55.00 см |
| DEPTH | 63.00 см |
| NET VOLUME | 296 L |
| COLOUR | БЯЛ |
| Brand | LIEBHERR |
| MODEL: | CUe 331-26 |
| TYPE: | FREEZER BELOW |
| HEIGHT: | 181.20 см |
| WIDTH: | 55.00 см |
| DEPTH: | 63.00 см |
| NET VOLUME: | 296 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 212 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 84 L |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WINERACK: | Yes |
| REVERSIBLE DOORS: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 224 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 38.0 dB |
| WARRANTY: | 2+8 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4016803134190 |


































