| TYPE | FREEZER BELOW |
| HEIGHT | 180.00 см |
| WIDTH | 55.00 см |
| DEPTH | 55.70 см |
| NET VOLUME | 269 L |
| COLOUR | БЯЛ |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | RK4182PW4 |
| TYPE: | FREEZER BELOW |
| HEIGHT: | 180.00 см |
| WIDTH: | 55.00 см |
| DEPTH: | 55.70 см |
| NET VOLUME: | 269 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 198 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 71 L |
| COLOUR: | БЯЛ |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 210 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 39.0 dB |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 3838782408458 |


































