| TYPE | FREEZER BELOW |
| HEIGHT | 152.20 см |
| WIDTH | 54.00 см |
| DEPTH | 59.50 см |
| NET VOLUME | 230 L |
| Brand | VESTFROST |
| MODEL: | VFC 252 E |
| TYPE: | FREEZER BELOW |
| HEIGHT: | 152.20 см |
| WIDTH: | 54.00 см |
| DEPTH: | 59.50 см |
| NET VOLUME: | 230 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 146 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 84 L |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 39.0 dB |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |





















