| ТИП | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА | 152.20 см |
| ШИРИНА | 54.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 59.50 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 230 L |
| Марка | VESTFROST |
| МОДЕЛ: | VFC 252 E |
| ТИП: | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА: | 152.20 см |
| ШИРИНА: | 54.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 59.50 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 230 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 146 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 84 L |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 39.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |





















