| ТИП | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА | 151.00 см |
| ШИРИНА | 55.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 58.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 207 L |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| Марка | CANDY |
| МОДЕЛ: | CHCS 514 EW |
| ТИП: | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА: | 151.00 см |
| ШИРИНА: | 55.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 58.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 207 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 138 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 69 L |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ОТДЕЛЕНИЕ С РЕГУЛИРАНЕ НА ВЛАЖ: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 205 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 40.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8059019035550 |




























