| HEIGHT | 85.00 см |
| WIDTH | 65.00 см |
| DEPTH | 60.70 см |
| NET VOLUME | 111 L |
| Brand | LIEBHERR |
| MODEL: | Rdgd 1401 |
| HEIGHT: | 85.00 см |
| WIDTH: | 65.00 см |
| DEPTH: | 60.70 см |
| NET VOLUME: | 111 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 97 L |
| CAPACITY FREEZER COMPARTMENT: | 12 L |
| INTERNAL FREEZER: | Yes |
| COLOUR: | ИНОКС |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 114 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 35.0 dB |
| WARRANTY: | 2+8 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4016803160175 |











