| ВИСОЧИНА | 85.00 см |
| ШИРИНА | 65.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 60.70 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 111 L |
| Марка | LIEBHERR |
| МОДЕЛ: | Rdgd 1401 |
| ВИСОЧИНА: | 85.00 см |
| ШИРИНА: | 65.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 60.70 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 111 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 97 L |
| КАПАЦИТЕТ НА КАМЕРАТА(НЕТО): | 12 L |
| ВЪТРЕШНА КАМЕРА: | Да |
| ЦВЯТ: | ИНОКС |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 114 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 35.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+8 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4016803160175 |











