| HEIGHT | 177.20 см |
| WIDTH | 54.1 см |
| DEPTH | 54.8 см |
| NET VOLUME | 260 L |
| INVERTER COMPRESSOR | Yes |
| TOTAL NO FROST SYSTEM | Yes |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | KIN86VFE0 |
| HEIGHT: | 177.20 см |
| WIDTH: | 54.1 см |
| DEPTH: | 54.8 см |
| NET VOLUME: | 260 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 184 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 76 L |
| INVERTER COMPRESSOR: | Yes |
| TOTAL NO FROST SYSTEM: | Yes |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| MOISTURE ZONE: | Yes |
| REVERSIBLE DOORS: | Yes |
| DOOR OPEN ALARM: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 234 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 35.0 dB |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4242005267750 |





























