| HEIGHT | 193.70 см |
| WIDTH | 54.0 см |
| DEPTH | 54.0 см |
| NET VOLUME | 281 L |
| SEMI NO FROST SYSTEM | Yes |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | NRKI419EP1 |
| HEIGHT: | 193.70 см |
| WIDTH: | 54.0 см |
| DEPTH: | 54.0 см |
| NET VOLUME: | 281 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 225 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 56 L |
| SEMI NO FROST SYSTEM: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| SLIDING DOOR: | Yes |
| WINERACK: | Yes |
| REVERSIBLE DOORS: | Yes |
| DOOR OPEN ALARM: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 206 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 40.0 dB |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 3838782669743 |

























