| HEIGHT | 177.00 см |
| WIDTH | 55.9 см |
| DEPTH | 54.6 см |
| NET VOLUME | 255 L |
| Brand | LIEBHERR |
| MODEL: | ICBbi 5122 |
| HEIGHT: | 177.00 см |
| WIDTH: | 55.9 см |
| DEPTH: | 54.6 см |
| NET VOLUME: | 255 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 201 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 54 L |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | B |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| REVERSIBLE DOORS: | Yes |
| DOOR OPEN ALARM: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 116 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | A |
| SOUND POWER LEVEL: | 29.0 dB |
| WARRANTY: | 2+8 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4016803114994 |






















