| ВИСОЧИНА | 177.00 см |
| ШИРИНА | 55.9 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 54.6 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 255 L |
| Марка | LIEBHERR |
| МОДЕЛ: | ICBbi 5122 |
| ВИСОЧИНА: | 177.00 см |
| ШИРИНА: | 55.9 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 54.6 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 255 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 201 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 54 L |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | B |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| АЛАРМА ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 116 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | A |
| НИВО НА ШУМА: | 29.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+8 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4016803114994 |






















