| HEIGHT | 157.20 см |
| WIDTH | 55.9 см |
| DEPTH | 54.6 см |
| NET VOLUME | 238 L |
| SEMI NO FROST SYSTEM | Yes |
| Brand | LIEBHERR |
| MODEL: | IRBdi 4851 |
| HEIGHT: | 157.20 см |
| WIDTH: | 55.9 см |
| DEPTH: | 54.6 см |
| NET VOLUME: | 238 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 211 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 27 L |
| SEMI NO FROST SYSTEM: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | D |
| HOLIDAY MODE: | Yes |
| DOOR OPEN ALARM: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 155 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 33.0 dB |
| WARRANTY: | 2+8 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4016803113553 |

























