| HEIGHT | 84.50 см |
| WIDTH | 130.00 см |
| DEPTH | 70.00 см |
| NET VOLUME | 371 L |
| LOCK | Yes |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | FH37E6W |
| HEIGHT: | 84.50 см |
| WIDTH: | 130.00 см |
| DEPTH: | 70.00 см |
| NET VOLUME: | 371 L |
| INVERTER COMPRESSOR: | Yes |
| NUMBERS OF BASKETS: | 2 |
| COLOUR: | БЯЛ |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 254 kWh |
| SOUND POWER LEVEL: | 40.0 dB |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 3838782836428 |











