| CAPSULES TYPE | TCHIBO |
| POWER | 1250.00 W |
| PUMP PRESSURE | 15.00 bar |
| WATER TANK CAPACITY | 800.00 ml |
| Brand | TCHIBO |
| MODEL: | PURE+ RED + 6X10 КАПСУЛИ |
| CAPSULES TYPE: | TCHIBO |
| POWER: | 1250.00 W |
| PUMP PRESSURE: | 15.00 bar |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| WATER TANK CAPACITY: | 800.00 ml |
| MAXIMUM CUP HEIGHT: | 15.4 см |
| HEIGHT: | 119.00 мм |
| WIDTH: | 337.00 мм |
| COLOUR: | ЧЕРВЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 4.500 kg |
| EAN | 4061445329848 |






















