| TYPE | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY | 64 GB |
| Brand | SANDISK |
| MODEL: | EXTREME PRO 64GB 200MB/S |
| TYPE: | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY: | 64 GB |
| CLASS: | 10 A2 |
| READ SPEED: | ДО 200 MB/S |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 619659188573 |



i
"" Today
| TYPE | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY | 64 GB |
| Brand | SANDISK |
| MODEL: | EXTREME PRO 64GB 200MB/S |
| TYPE: | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY: | 64 GB |
| CLASS: | 10 A2 |
| READ SPEED: | ДО 200 MB/S |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 619659188573 |