| KIND | 4 in 1 |
| TYPE | МАСТИЛЕНО-СТРУЙНО УСТРОЙСТВО |
| PAPER FORMAT | ДО А4 |
| PRINTING SPEED BLACK | ДО 15 IPM (ISO) |
| Brand | CANON |
| MODEL: | MAXIFY GX2040 |
| KIND: | 4 in 1 |
| TYPE: | МАСТИЛЕНО-СТРУЙНО УСТРОЙСТВО |
| PRINT TYPE: | COLOUR |
| PAPER FORMAT: | ДО А4 |
| PRINT RESOLUTION: | ДО 600 X 1200 DPI |
| PRINTING SPEED BLACK: | ДО 15 IPM (ISO) |
| PRINTING SPEED COLOUR: | ДО 10 IPM (ISO) |
| SCAN RESOLUTION: | UP TO 1200 X 2400 DPI |
| COPY SPEED COLOUR: | ДО 8.1 IPM (ESAT) |
| WIRELESS PRINTING: | Yes |
| NUMBER OF COPIES FROM ORIGINAL: | 1-99 |
| SCALE: | 25 - 400% |
| FAX: | Yes |
| COPY WITHOUT PC: | Yes |
| CONSUMMATIVE: | GI-45 BK/C/M/Y |
| AUTO PAPER LOADING: | Yes |
| INTERFACE: | USB 2.0, LAN,WI-FI b/g/n/a/ac |
| MONTHLOADING: | ДО 27 000 СТР./МЕС. |
| BIPARTITEPRINT: | Yes |
| DIRECTPRINTING: | Yes |
| BORDLESSPRINTING: | No |
| DIGITAL CAMERA CARD READER: | No |
| CAPACITY: | ДО 250 ЛИСТА |
| DISPLAY: | 2.7"(6.7 cm)ЦВЕТЕН TOUCHSCREEN |
| USB CABLE IN THE PACKAGE: | No |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4549292219739 |














