| KIND | 3 in 1 |
| TYPE | МАСТИЛЕНО-СТРУЙНО УСТРОЙСТВО |
| PRINTING SPEED BLACK | ДО 15 PPM |
| Brand | HP |
| MODEL: | SMART TANK 720 HP 6UU46A |
| KIND: | 3 in 1 |
| TYPE: | МАСТИЛЕНО-СТРУЙНО УСТРОЙСТВО |
| FORMAT: | ДО А4 |
| PRINT TYPE: | COLOUR |
| PRINT RESOLUTION: | ДО 4800 X 1200 DPI |
| PRINTING SPEED BLACK: | ДО 15 PPM |
| PRINTING SPEED COLOUR: | ДО 9 PPM |
| SCAN RESOLUTION: | UP TO 1200 X 1200 DPI |
| COPY SPEED BLACK: | ДО 13 CPM |
| COPY SPEED COLOUR: | ДО 6 CPM |
| WIRELESS PRINTING: | Yes |
| NUMBER OF COPIES FROM ORIGINAL: | 1-99 |
| COPY WITHOUT PC: | Yes |
| MEMORY: | 128 MB |
| CONSUMMATIVE: | HP GT52 C/M/Y, GT53XL BK |
| AUTO PAPER LOADING: | No |
| INTERFACE: | USB 2.0, Wi-Fi |
| MONTHLOADING: | ДО 5000 СТР. |
| BIPARTITEPRINT: | Yes |
| DIRECTPRINTING: | Yes |
| BORDLESSPRINTING: | Yes |
| DIGITAL CAMERA CARD READER: | No |
| CD / DVD SURFACE PRINTING: | No |
| CAPACITY: | 250 ЛИСТА |
| DISPLAY: | МОНОХРОМЕН |
| USB CABLE IN THE PACKAGE: | No |
| COLOUR: | WHITE |
| WARRANTY: | 12 MONTHS |
| EAN | 195908302995 |


















