| KIND | 3 in 1 |
| TYPE | ЛАЗЕРНО УСТРОЙСТВО |
| PAPER FORMAT | ДО А4 |
| PRINTING SPEED BLACK | ДО 20 СТР./ МИН. |
| Brand | HP |
| MODEL: | MFP M140W /7MD72F |
| KIND: | 3 in 1 |
| TYPE: | ЛАЗЕРНО УСТРОЙСТВО |
| PAPER FORMAT: | ДО А4 |
| PRINT TYPE: | BLACK-WHITE |
| PRINT RESOLUTION: | ДО 600 X 600 DPI |
| PRINTING SPEED BLACK: | ДО 20 СТР./ МИН. |
| SCAN RESOLUTION: | UP TO 600 X 600 DPI |
| COLOUR RESOLUTION: | 24-bit |
| COPY SPEED BLACK: | ДО 20 СТР./ МИН. |
| WIRELESS PRINTING: | Yes |
| NUMBER OF COPIES FROM ORIGINAL: | 1-99 |
| SCALE: | 25 - 400% |
| COPY WITHOUT PC: | Yes |
| MEMORY: | 64 MB |
| CONSUMMATIVE: | HP 142A, W1420A |
| AUTO PAPER LOADING: | No |
| INTERFACE: | USB 2.0, WI-FI |
| MONTHLOADING: | ДО 8000 СТРАНИЦИ |
| BIPARTITEPRINT: | No |
| DIRECTPRINTING: | No |
| CAPACITY: | 150 ЛИСТА |
| DISPLAY: | СИМВОЛЕН |
| USB CABLE IN THE PACKAGE: | No |
| WARRANTY: | 12 MONTHS |
| EAN | 194850677267 |


















