| MAXPOWER-W | 2500.0 W |
| THERMOSTAT | Yes |
| WEEKLY PROGRAMMER | Yes |
| Brand | ATLANTIC |
| MODEL: | F120 DESIGN 2500W Wi-Fi |
| MAXPOWER-W: | 2500.0 W |
| THERMOSTAT: | Yes |
| WI-FI: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| TIMER: | Yes |
| WEEKLY PROGRAMMER: | Yes |
| THERMOREGULATOR: | Yes |
| OPEN WINDOW/DOOR FUNCTION: | Yes |
| ADDITIONAL EXTRAS: | КЛАС НА ЗАЩИТА IP24 |
| HEIGHT: | 46.00 см |
| WIDTH: | 91.00 см |
| LENGTH: | 11.00 см |
| COLOUR: | БЯЛ |
| TYPE OF WALLMOUNTED CONVECTOR: | DIGITAL |
| WARRANTY: | 84 MONTHS |
| EAN | 3410531004946 |

















