| LENGTH | 25.00 м |
| DIAMETER MM | 12.00 мм |
| PRESSURE | 30.0 bar |
| Brand | CLABER |
| MODEL: | 119124 |
| LENGTH: | 25.00 м |
| DIMENSIONS IN INCHES: | 1/2" |
| DIAMETER MM: | 12.00 мм |
| PRESSURE: | 30.0 bar |
| TYPE: | НА БРОЙ |
| COLOUR: | СИВ |
| EAN | 8000625091249 |



| LENGTH | 25.00 м |
| DIAMETER MM | 12.00 мм |
| PRESSURE | 30.0 bar |
| Brand | CLABER |
| MODEL: | 119124 |
| LENGTH: | 25.00 м |
| DIMENSIONS IN INCHES: | 1/2" |
| DIAMETER MM: | 12.00 мм |
| PRESSURE: | 30.0 bar |
| TYPE: | НА БРОЙ |
| COLOUR: | СИВ |
| EAN | 8000625091249 |