| ДЪЛЖИНА | 25.00 м |
| ДИАМЕТЪР MM | 12.00 мм |
| НАЛЯГАНЕ | 30.0 bar |
| Марка | CLABER |
| МОДЕЛ: | 119124 |
| ДЪЛЖИНА: | 25.00 м |
| РАЗМЕРИ В ИНЧ: | 1/2" |
| ДИАМЕТЪР MM: | 12.00 мм |
| НАЛЯГАНЕ: | 30.0 bar |
| ТИП: | НА БРОЙ |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| EAN | 8000625091249 |



| ДЪЛЖИНА | 25.00 м |
| ДИАМЕТЪР MM | 12.00 мм |
| НАЛЯГАНЕ | 30.0 bar |
| Марка | CLABER |
| МОДЕЛ: | 119124 |
| ДЪЛЖИНА: | 25.00 м |
| РАЗМЕРИ В ИНЧ: | 1/2" |
| ДИАМЕТЪР MM: | 12.00 мм |
| НАЛЯГАНЕ: | 30.0 bar |
| ТИП: | НА БРОЙ |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| EAN | 8000625091249 |