| ДЪЛЖИНА | 25.00 m |
| ДИАМЕТЪР MM | 19.00 mm |
| НАЛЯГАНЕ | 24.0 bar |
| Марка | CLABER |
| МОДЕЛ: | 119128 |
| ДЪЛЖИНА: | 25.00 m |
| РАЗМЕРИ В ИНЧ: | 3/4" |
| ДИАМЕТЪР MM: | 19.00 mm |
| НАЛЯГАНЕ: | 24.0 bar |
| ТИП: | НА БРОЙ |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| EAN | 8000625091287 |



| ДЪЛЖИНА | 25.00 m |
| ДИАМЕТЪР MM | 19.00 mm |
| НАЛЯГАНЕ | 24.0 bar |
| Марка | CLABER |
| МОДЕЛ: | 119128 |
| ДЪЛЖИНА: | 25.00 m |
| РАЗМЕРИ В ИНЧ: | 3/4" |
| ДИАМЕТЪР MM: | 19.00 mm |
| НАЛЯГАНЕ: | 24.0 bar |
| ТИП: | НА БРОЙ |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| EAN | 8000625091287 |