| LENGTH | 25.00 m |
| DIAMETER MM | 19.00 mm |
| PRESSURE | 24.0 bar |
| Brand | CLABER |
| MODEL: | 119128 |
| LENGTH: | 25.00 m |
| DIMENSIONS IN INCHES: | 3/4" |
| DIAMETER MM: | 19.00 mm |
| PRESSURE: | 24.0 bar |
| TYPE: | НА БРОЙ |
| COLOUR: | СИВ |
| EAN | 8000625091287 |



| LENGTH | 25.00 m |
| DIAMETER MM | 19.00 mm |
| PRESSURE | 24.0 bar |
| Brand | CLABER |
| MODEL: | 119128 |
| LENGTH: | 25.00 m |
| DIMENSIONS IN INCHES: | 3/4" |
| DIAMETER MM: | 19.00 mm |
| PRESSURE: | 24.0 bar |
| TYPE: | НА БРОЙ |
| COLOUR: | СИВ |
| EAN | 8000625091287 |