| POWER | 1000.00 W |
| DIAMETER MM | 38.00 мм |
| Brand | BABYLISS |
| MODEL: | AS126E |
| TYPE: | HAIRDRYER CURLER |
| POWER: | 1000.00 W |
| DIAMETER MM: | 38.00 мм |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.424 kg |
| EAN | 3030050153774 |











i
"" in 7 days
| POWER | 1000.00 W |
| DIAMETER MM | 38.00 мм |
| Brand | BABYLISS |
| MODEL: | AS126E |
| TYPE: | HAIRDRYER CURLER |
| POWER: | 1000.00 W |
| DIAMETER MM: | 38.00 мм |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.424 kg |
| EAN | 3030050153774 |